צוות מרכז הגמילה

ליווי אישי של המטופל להצלחה בגמילה

בנוסף לטיפולים עצמם, את המטופל מלווים כל הזמן אנשי הצוות המקצועי שלנו, אשר מהווים עבורו מנטורים וכמודל לחיקוי. המדריכים בקליניקה מבצעים שיחות אישיות בהתאם לצורך או לבקשות המטופל ומסייעים לו בהתלבטויות, בפורקן רגשי ובהכלה של ההתמודדות עם תהליך הגמילה. המדריכים זמינים למטופלים לאורך כל שעות היממה וילוו אותו ברגעי התמודדות, ברגעי שבירה ועד לרגעי ההצלחה.

אתם לא לבד בתהליך

המטופלים שלנו עטופים ומטופלים בכל זמן שהייתם בקליניקה ובמידה ועמדו בתנאי הקבלה, כל מטופל שמגיע אלינו מקבל את מלוא תשומת הלב והאנרגיות, לטובת הגמילה שלו ולטובת תקשורת בריאה ואינפורמטיבית עם בני משפחתו של המטופל לאורך כל הטיפול.

צוות המרכז

ד"ר עמרי סיני

צוות דר עמרי סיני

התמחות
פסיכיאטריה, מומחה בתחלואה כפולה והתמכרויות.
תחומי טיפול
מנהל המחלקה לתחלואה כפולה במרכז לבריאות הנפש- ״אברבנאל״.
טיפול תרופתי ואבחון בתחום הפסיכיאטריה של המבוגר, טיפול בתחלואה כפולה והתמכרויות, חוות דעת לבתי משפט, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון.
המחלקה הכפולה הינה מחלקה המטפלת בנשים וגברים, שנוסף למחלתם הנפשית משתמשים בסמים ו/או באלכוהול, המתאשפזים בהסכמה או בהוראה/צו.)
השכלה
לימודי רפואה MD באוניברסיטה העברית בירושלים, התמחות בפסיכיאטריה של המבוגר במרכז לבריאות הנפש בלב השרון.
לימודי תחלואה כפולה, טכניון.
לימודי היפנוזה, אוניברסיטת תל אביב.

ד"ר נודר בנאלי

לוגו וילה באלאנס

התמחות

רופא נרקולוג, מומחה בטיפול בהתמכרויות מסוגים שונים.

התמחות רבת שנים בטיפול באופיואידים, ממריצים, סמים הזייתיים, תרופות מרשם ומשככי כאבים.

נרקולוג מזה 30 שנה, אחד הרופאים המובילים בתחום הנרקולוגיה בישראל, בעל ניסיון רב בטיפול במרכזי גמילה רבים לאורך השנים.

אלה קורן

אלה קורן

פסיכותרפיסטית הוליסטית ממוקדת התמכרויות. בוגרת לימודי פסיכודהרמה, בודהיזם ומדיטציה. מנחת קבוצות בשילוב אומנויות, גישות הוליסטיות, טכניקות פסיכודרמה ותיאטרון טיפולי.
מעבירה קבוצות וטיפולים פרטניים בשיטת 12 הצעדים שמהותם היא השילוב של עבודת הצעדים בהיבט הפיזי, הרגשי והרוחני. מטפלת בתנועה אינטגרטיבית.
בעלת ניסיון עשיר בעבודה עם מתמודדים בעלי מחלות נפשיות וצרכים מיוחדים. מתמחה בליווי שיקומי, רגשי, חברתי וטיפול באנשים הסובלים מהתמכרויות שונות.
ומנהלת תפעולית של המרכז.

נילי ברעם

מנהלת הטיפולים של המרכז.
בעלת תואר שני MSW בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. סיום לימודים בהצטיינות. בעלת תואר ראשון BA בחוג למדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גורין.
בעלת ניסיון של למעלה מ-19 שנים בטיפול בנפגעי התמכרות ובני משפחותיהם. ניסיון טיפולי במגוון כלים כגון מיינדפולנס, DBT עם דגש על לימוד מיומנויות וכישורי חיים, שיטת 12 הצעדים וטיפול בטראומה, השתלמויות ויישום עקרונות ה-NLP בטיפול.
ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות וצוותים רב מקצועיים, ניסיון ניהולי רחב בפיתוח והובלת צוות.

עמית סבג

צוות עמרי סבג

עובד סוציאלי. מטפל רגשי פרטני אינטגרטיבי.
בעל 5 שנות ניסיון אינטנסיביות, בתחום הטיפול הפרטני והנחיית קבוצות בנפגעי התמכרות.
בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית, מסלול לחץ וטראומה, במכללת ״תל חי״. בוגר קורס ״עבודה סוציאלית בתחום התמכרויות- גישות מיומנויות וכלים בטיפול במבוגרים וצעירים על רצף ההתמכרות״ (דו שנתי). בנוסף לימודי תעודה בשיטת הטיפול c.b.t אינטגרטיבי (דו שנתי), קורס מיניות בריאה מטעם דלת פתוחה ועוד.

אידן פז

צוות אידן פז

פסיכותרפיסט בעל ותק של למעלה משמונה שנים בטיפול בהתמכרויות השונות. מרצה לנוער בסיכון ויועץ מומחה בתחום.
בעל ניסיון לליווי וטיפול במטופלים הסובלים מהתמכרויות שונות: "סמים, אלכוהול, הימורים, מין, קניות, אוכל. והתמכרויות נוספות.

מנחי סדנאות ומטפלים פרטניים

איילת לקט קינן

צוות איילת לקט קינן

מטפלת רגשית ותרפיסטית, בעלת תואר שני MA בתרפיה משולבת גוף ותנועה ובעלת הסמכה קלינית לטיפול באמנות משולבת ריקוד ומחול. מעבירה סדנאות וטיפולים פרטניים בגישת ״תודעה בתנועה״ שמהותה השילוב של עבודת תנועה וגוף עם תהליך וורבלי, רגשי ומנטלי, וההתייחסות לקשרי הגומלין ההדוקים הקיימים בין גוף, נפש ותודעה.
בעלת ניסיון קליני של 19 שנה בעולם ההתמכרויות.
מנחה סדנאות קבוצתיות שבהן ניתן דגש על ההבנה של החיבור בין התודעה לגוף.

מיכל ורדי

צוות מיכל ורדי

טרילותרפיסטית, מורה לטרילותרפיה, מנחה סדנאות, ימי עיון והכשרת מטפלים בנושא שחרור מהתמכרויות והתנהגויות מזיקות בעידן החדש.
מנחה יחידים וקבוצות תוך שילוב שיטות וכלים מעולמות תוכן מגווונים,
להתמודדות עם פגיעות וטראומות.
מלווה ומדריכה למנהיגות פנימית, מצויינות אישית ולחיים של יצירה ושמחה.

שלומי סינגר

שלומי זינגר

מנחה סדנאות וקבוצות דינאמיות ופסיכודרמה
בעל ניסיון רב בניהול קבוצות וסדנאות.
הקבוצה מפגישה את המטופלים בסיטואציות מוכרות או חדשות בינם לבין עצמם, ועבודה תהליכית קבוצתית בעידוד של ספונטניות ויצירתיות. הפסיכודרמה מעצימה את היכולת של האדם להתפתח, להכיר את עצמו, לשנות דפוסים והתנהגויות, וללמוד לחוות את החיים בצורה שונה וחדשה.

חגית בן שמואל רונן

צוות חגית בן שמואל רונן

מאמנת דיאלוגית בפסיכולוגיה חיובית, מטפלת בהבעה ויצירה
ומנחת קבוצות מוסמכת.
מלווה תהליכי ריפוי צמיחה והתפתחות למעלה מעשרים וחמש שנה ורואה בזה ייעוד ושליחות.

צוות המדריכים

אלון קירשנר

אלון קירשנר

רכז מדריכים.
מכור נקי מאמן הוליסטי ממוקד התמכרויות בעל שנים של ניסיון, בעל הכשרה בשיטת 12 הצעדים, ניסיון והתמחות בתחום ההתמכרויות ומשברים רגשיים, מלווה אנשים בעלי מגוון בעיות נפשיות, פוסט טראומה וסוגיות מוטיבציוניות ושיח במרחבי החיים.

אתי הראל

אתי הראל

מדריכה חברתית מוסמכת לטיפול בהתמכרויות.
בוגרת קורס 12 הצעדים.
בעלת תעודה של טיפול חוץ ביתי.
17 שנות ניסיון בתחום ההדרכה ועבודה עם מכורים.

רוני יצחק

רוני יצחק

מאמן אישי זוגי ועסקי. בוגר מכללת Iccm .
עוסק בהדרכת מכורים משנת 1996.
מתמחה בטיפול בשיטת 12 הצעדים.
בוגר הוסטל גגון , מכור נקי בעצמו מזה 29 וחצי שנים.

שולה לסרי

שולה לסרי

מכורה נקיה 31 שנים. סיימה לימודי הנחיית קבוצות בבית ברל. בעלת ניסיון של כ-20 שנים כמדריכה במרכז גמילה. בעלת ניסיון בטיפול בנוער בסיכון, ליווי נכי צה"ל ונפגעי התמכרות לסמים ואלכוהול. עובדת 31 שנים את תוכנית 12 הצעדים תוך עשיית שירות בעדות השונות, כיון יו"ר תרבות במכורים אנונימיים.

יפעת מנור

יפעת מנור

סטודנטית שנה שנייה ללימודי פסיכותרפיה ממוקד התמכרויות ופוסט טראומה.
מלווה וחונכת קורסים של 12 הצעדים לפוסט טראומטיים של משרד הבטחון ונפגעי פעולות איבה. מנחת קבוצות 12 הצעדים. מלווה פרטנית במרכז יום לנפגעי התמכרויות. לשעבר מדריכה שיקומית במשרד הבריאות לתחלואה כפולה. עושה שירות התנדבותי בקבוצות נר אנון, קבוצות תמיכה למשפחות מכורים בשב"ס ויחידות הרווחה לטיפול בנפגעי סמים.

ויטלי ברגר

ויטלי ברגר

מכור נקי מעל 14 שנים, עובד את תוכנית 12 הצעדים תוך עשיית שירות ברצון ואהבה בתוכנית 12 הצעדים. בוגר קורס פסיכודרמה אצל שי משיח. בוגר קורס הדרכה מאוניברסיטת סאן פטרסבורג. סטודנט ללימודי ייעוץ פסיכולוגי באוניברסיטה הפתוחה הבינלאומית. בעל ניסיון כחונך נפגעי התמכרות לאלכוהול שנים רבות.

אם אחד ממכם או יקיריכם מתמודד עם קושי בחיים?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם