המלצות למרכז הגמילה וילה באלאנס

נשמח לשמוע מכם ולקבל המלצות נוספות

כתבו לנו המלצה

"שלום, שמי ניר. ואני רוצה קצת לשתף אתכם בחווית הטיפול שלי בוילה באלאנס. אני הגעתי למרכז במצב נפשי ובריאותי חמור מאוד. בכנות, קל זה לא היה אבל אני יכול לומר ולהעיד בלב שלם שהמקום הזה הציל לי את החיים! הן מבחינת איכות המטפלים, המדריכים, התנאים ובאופן כללי, מבחינת הנגישות והשירות במקום. המקום הזה גרם לי היום, להשתלב בחברה באופן חלק ושלם ואני אסיר תודה על כל דקה ודקה שהמקום הזה אפשר לי לשהות בו. ממליץ בחום (ואני יודע שזה לא קל לעשות את הצעד הראשון), מי שכבר עושה את הצעד כדאי לו לעשות את זה בוילה באלאנס."
נ.א
כפיר היקר אין מילים שיוכלו לתאר את הערכה ואת התודה שאני מרגישה כלפי כל מה שעשיתה עבורנו. אומרים יש מלאכים בשמים😇, ואני זכיתי להכיר אותו בדמות אדם חי ונושם, בשבילי אתה וצוות הוילה מסמלים את חיינו החדשים והמסע שהמשפחה שלי מתחילה ותתחיל אמן 🙏ונדע לשמר וללכת בדרך הנכונה ושכל אחד יצליח בדרכו שלו וביחד. אתה והצוות חלק בלתי נפרד מחיי ואני רואה כל אחד ואחת כבן משפחה שלי, אוהבת המון את כולכם ופה תמיד בשבילכם שנדע ימים טובים ומאושרים🙏❤
ג.מ
"עברתי טיפול של 3 חודשים, ניכנסתי לוילה לאחר התמכרות של 20 שנה הטיפול גרם לי לרצוץ להמשיך לחיות את חיי ללא שימוש בחומרים משנה תודעה, לחיות את חיי בלי לתת ליצר הרע לחזור לחיי' להרס העצמי. זאת ההזדמנות להודות בלב שלם לצוות המדריכים, המטפלים ולכל צוות ההנהלה של וילה באלאנס, המהפך שהצלחתם לעשות איתי הוא לא מובן מאליו"
כ.ט
"אחרי שחשבתי שהסיכוי שאצליח להיגמל הינו אפסי, בקליניקה החזירו לי את התקווה ואת ההבנה שאני יכולה להצליח. כיום אני יודעת בדיוק על מה אני צריכה להמשיך ולעבוד וחזרתי לסמוך על בני משפחתי ועל עצמי, שאני יכולה להתמודד ולהצליח. תודה לווילה באלאנס על הטיפול האישי ועל הליווי ותחושת הביטחון שקיבלתי בזכותם".
ה.ר
"כפיר היקר, כשהגעתי למרכז הייתי עם אפס אמונה וכוונה שאצליח להיות נקי - לא ראיתי חיים ללא אלכוהול וסמים והגעתי בכדי לרצות את הסובבים אותי. הכוחות מהמרכז המדהים הזה וכמה החיים באמת שווים לי כשאין סמים או אלכוהול שמדריכים ומראים לי את הדרך בעצמם. תודה שהתעקשת איתי, תודה שאמרת לי לא גם כשרציתי לשמוע רק כן ,תודה שאתה קיים כאן בעולם - צריך עוד אנשים טובים ! אני נקי שנה שלמה אחי ! נקי שנה שלמה, תפרש את לדקות לשניות ותבין כמה זמן הזוי זה - לא הייתי מצליח להביא חצי שעה נקייה אבל היום אני במקום אחר. הרווחתי את החיים בחזרה, הכרתי מחדש את הילד שלי, את אישתי ואת כל המשפחה , אלוהים זיכה אותי לבת נוספת השנה, היא כבר בת חודש ותאמין או לא - היא נוצרה בהפסקה הראשונה מהגמילה. היום אני כבר לא משועבד, אני לא סובל, אני לא בורח - אני כאן עם המשפחה, נוכח וחלק מהחיים שלהם ולך יש חלק גדול בזה. אז תודה ענקית לך - אתה איש יקר! אוהב אותך מאוד, עינב"
ע.כ
תודה ענקית על הכול, לא מובן מאילו החום אהבה והדאגה לטיפול גם למכור כמוני שלא בדיוק ביקש טיפול. את הטיפול אצטרך בחוץ לאחר העבודה אשמור על קשר טלפוני... ואני מאמין שנפגש בהמשך בשמחות. ושוב תודה על השלווה שהקרנת אתה והצוות המעולה של הוילה. אאחל הצלחה למקום!!! ושתעזרו לעוד הרבה מכורים שמחפשים לצאת ממעגל האי שפיות. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
ש.כ
לכל מי שחפץ הגעתי לוילה באלאנס בזכות אישתי היקרה שלא השאירה לי יותר מידי ברירה (לשמחתי הרבה). נכנסתי לוילה ברגשות מעורבים ולא באמת ידעתי מה מצפה לי. כמו כל התחלה בטח שגמילה זה תהליך לא פשוט אך באותה הנשימה בפה מלא ובאחריות לומר שלא היה רגע שהרגשתי לבד. הצוות המסור כולם כולל כולם נותן את הנשמה מסביב לשעון. אנשי מקצוע מיומנים כולל רופאים, עו"סים, מטפלים, מרצים, דוברים ועוד הרבה תוכן מקצועי,תרם לי ברמה האישית ובנה לי אישיות חזקה בכל רובד של החיים והכי חשוב פתח לי דלת לדרך חדשה ולחיים חדשים ומלאים ברוח, חיות, ויכולת לראות ולתת יותר מעצמי לכל הסובבים אותי. יותר מזה האנשים שנכנסים לטיפול נבחרים בקפידה, לא היה מטופל אחד שלא תרם לי. כל בעיה בקשה או טענה נענתה בנימוק ולא היה ספק שכולם שם רק בשבילי ובשביל כל אחד בבית. אני לא חושב שיש או מקומות כאלה בארץ ואולי בעולם. שאפו ובהצלחה לכל מי שחפץ חיים. לסיכום קל זה לא היה אבל זה בטוח שווה את זה. אוהב אתכם וילה באלאנס אתם חלק ממני.
ר.ג
"לכפיר היקר ולצוות וילה באלאנס, ראשית ברצוני להגיד תודה🙏 בנימה אישית לך כפיר, תודה על ההזדמנות, תודה על שפתחת בפני לחיות זוגיות חדשה ולהכיר שוב את האיש שהתאהבתי 🥰 בו ואפילו משופר, תודה שפתחת עבור ילדי הזדמנות לחיות עם אבא חדש, ובכלל תודה על הזכות להכיר אותך ואת כולם.🌹"
ע.ש
"וילה באלנס עם האנשים המופלאים שבתוכה הצילה את חיי לא קיבלתי אהבת אמת כזו אף פעם יחס אישי מקצועי מתן אהבה אין סופי... מדריכים רופאים אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.. הוילה עצמה יפה ברמה של חו"ל סויטות חדר כושר בריכה פשוט לא רוצים לצאת אוכל חופשי 24 שעות שף פרטי והכי חשוב קבוצות סדנא הטובות בארץ.. נכנסתי לוילה שבור לגמרי ויצאתי אחרי 3 חודשים חדש לגמרי להמשיך טיפול בחוץ.. הוילה עם האנשים שבתוכה שוים כול שקל הייתי גאה ליהנות במקום קדוש זה אמליץ בחום לכול אחד ואחד כן ירבו מקומות כאלה.."
א.פ
"אני מודה לצוות של הקליניקה על ההליכה איתי יד ביד עד להצלחת הגמילה. הימים שעברתי במהלך הטיפול היו מאתגרים, מחדדי חושים ותובנות וסייעו לי לחזור לחיים. אני יודע שהדרך שלי עוד לא הסתיימה ושיש לי עבודה לעשות. אבל בזכות הכלים שלמדתי וקיבלתי בטיפול, אני מרגיש מוכן לחיים ולהתמודדות".
י.א
"קוראים לי אורנה ואני מכורה מחלימה. בזכות וילה באלאנס המקום המדהים הזה, הצלתי את חיי. אני נקייה מחומרים משני תודעה כבר מעל 9 חודשים. הגעתי למקום הקדוש הזה מרוסקת, מבולבלת אך עם רצון לעצור את כאב ההתמכרות שהפך לבלתי נסבל. בעזרת צוות המקום והמטופלים, הצלחתי לאט לאט להתרומם, צעד אחרי צעד הפנמתי וקיבלתי את הדרך שעליי לעבור. אני בהודיה רבה לכם שגם כיום אתם לצידי כשאני בונה את חיי החדשים בביתי הפרטי, כי אתם הבית השני שלי. אתם מקור של כוח עבורי ועבור המטופלים שנעזרים בכם ורוצים לחיות חיים מלאים הכוללים בריאות במיטבה, שמחה ואושר אמיתי, ❤🧡❤"
א.ש
"אני רוצה להודות באופן אישי למדריכים המיוחדים של הקליניקה. מעבר לטיפול הרגשי, לקבוצות העבודה והיצירה ולשיחות הרבות עם אנשי המקצוע במקום, המדריכים הם אלה שקמתי איתם בבוקר והלכתי איתם לישון בלילה. הרגשתי שדואגים לי באמת ושכולם סביבי, רוצים בהצלחתי וזה מה שעזר לי להתמודד ולסיים את תכנית הטיפול. תודה".
א.ר
"בתור אחד שעבר מספר ניסיונות להשתחרר מהתלות בסמים ושעבר מספר מרכזי גמילה- אני ממליץ בחום ובפה מלא על הוילה הזו- וילה באלאנס. השיטה, היחס, האופן והסדר בו מעבירים את הקבוצות, האוכל הטוב, התנאים המעולים. המקום הכי טוב בארץ לטיפול בהתמכרויות בפער עצום".
א.ש
"המקום הזה פשוט מציל חייםםםםם הייתי שם שלושה חודשים עברתי את כל הטיפול והמקום הזה החזיר את החיים שלי למסלול, אין דברים כאלה. כפיר ואלה המנהלים הם מלאכים שמצילים נשמות".
ק.ס
"אלה, כשמך כן את. זכיתי להכיר אלה אמיתית שיד אלוהים נגעה בה. כתבתי לפני מספר ימים את תודתי הכנה לוילה שהצילה את חיי , חד משמעי. ועכשיו אני רוצה להודות לך באופן אישי. מנהלת הוילה היקרה מפז, תודה רבה לך על אוזן קשבת בכל שעה של היום, בכל מקום ובכל זמן את ידעת להגיד לי את המילים הנכונות, ידעת להקשיב ולהכיל אותי מכל רגש שלי, אין אנשים כמוך וגם לא יהיה !! את אלה אמיתית . אוהב מלא ❤"
ר.ל
"לכפיר ולצוות וילה באלאנס היקרים, תודה על היחס האישי החם, האיכפתי והאוהב שהענקתם לי ולחברי בוילה באלאנס. הייתי עדה לכך שאתם נלחמים ולא אומרים נואש על כל נפש ונפש המגיעה אליכם לטיפול. כיום, ב״ה, אני נקיה בזכות בורא עולם ובזכותכם, 101 ימים. טופלתי אצלכם 3 חודשים. הדרך לא היתה קלה. הגעתי אליכם כשאני שרויה בדיכאון עמוק ומכורה לכדורי שינה. חדלתי לתפקד וכל שרציתי היה להכניס את ראשי מתחת לשמיכה ולא לקום. חשבתי רבות על משפחתי ועל הסבל שאני גורמת להם וזה מה שהניע אותי לקום ולקבל טיפול. הגעתי לוילה עם חשש כבד ולא האמנתי שאצליח לעבור את תהליך הגמילה בשלום. ההתחלה לא היתה לי קלה, קשה היה לי להשתלב, הייתי מכונסת בתוכי ומאוד מסוייגת. בעזרת צוות הוילה המיומן, התומך והמנוסה הצלחתי אט אט להיפתח ולהשתלב. לצד טיפול תרופתי למדתי על מחלת ההתמכרות וכיצד להתמודד איתה באמצעות השתתפות בקבוצות למידה שונות ומגוונות כגון: תרפיה בתנועה, פסיכודרמה, טרילותרפיה וקבוצת 12 הצעדים. כיום,ב״ה,אני מרגישה טוב, מרגישה חופשיה. אני מודעת לכך שהדרך עוד רבה אך אני יודעת שיש מאחורי בית תומך ואוהב, בית שתמיד יהיה פתוח לפני ככל שאזדקק, וילה באלאנס.❤️"
מ.ג
"עברתי טיפול של שלוש חודשים. נכנסתי לוילה גמור, לא היה לי חשק להיות עם אנשים, לא הייתי פתוח עם אנשים, הסם גרם לי להרגיש לבד. בשבוע הראשון הייתי לבד ולא האמנתי שאני אמשיך בטיפול אבל הצוות המדהים וכפיר היקר לא עזבו אותי לרגע, הרגשתי שאני מהמשפחה שלהם של כל אחד ואחד מהצוות. לא מאמין שאני נקי מאז ועד עכשיו שזה שנה, שישה חודשים ושמונה ימים. אני אסיר תודה לאלוהים ולצוות של הוילה שלא עזבו אותי לרגע! ממליץ מאוד!"
ג.ר
"הייתי שם שלושה חודשים ויצאתי משם אדם אחר לא רק חופשי מהתמכרות פעילה שהרסה לי את החיים אלה גם זכיתי לראשונה בחיי להכיר את עצמי לא סתם קוראים למקום באלאנס כי הוא נותן לך איזון לחיים. זה גם המקום שיש בו אווירה של בית חם ואוהב וגם הצוות מקצועי ומסור ממש כמו משפחה. פשוט שינה לי את החיים, אוהב אותכם"
א.פ
לכפיר היקר ולצוות וילה באלנס, ראשית ברצוני להגיד תודה🙏 בנימה אישית לך כפיר, תודה על ההזדמנות, תודה על שפתחת בפני לחיות בזוגיות חדשה להכיר שוב את האיש שהתאהבתי בו ואפילו משופר, תודה שפתחת עבור ילדי הזדמנות לחיות עם אבא חדש, ובכלל תודה על הזכות להכיר אותך ואת כולם.🌹 כפיר היקר אין מילים שיוכלו לתאר את הערכה ואת התודה שאני מרגישה כלפי כל מה שעשיתה עבורנו. אומרים יש מלאכים בשמים😇, ואני זכיתי להכיר אותו בדמות אדם חי ונושם, בשבילי אתה וצוות הוילה מסמלים את חיינו החדשים והמסע שהמשפחה שלי מתחילה ותתחיל אמן 🙏ונדע לשמר וללכת בדרך הנכונה ושכל אחד יצליח בדרכו שלו וביחד. אתה והצוות חלק בלתי נפרד מחיי ואני רואה כל אחד ואחת כבן משפחה שלי, אוהבת המון את כולכם ופה, תמיד בשבילכם שנדע ימים טובים ומאושרים🙏❤
ש.מ
לאיש עם הלב הכי גדול שפגשתי , כפיר היקר ולכל צוות הוילה. איך אפשר להתחיל להודות לכם בכלל ? איך מודים לאנשים שהצילו את החיים שלי ? מאיפה מתחילים ? כפיר היקר תודה רבה לך על כל דקה ודקה שנתת מעצמך, בכל שעה בכל יום . על ההבנה , על ההקשבה, על הנתינה ועל הלב הרחב שלך שמבין ומכיל כל אחד באופן שווה, תודה 🙏🏼. לצוות וילה באלאנס, אין מילים שיכולים באמת לתאר את התודה שאני רוצה להוקיר עבור כל אחד ואחד מכם בלי יוצא מהכלל. אתם צוות מקצועי מאד חד משמעי !! מבינים כל אדם , יודעים לגעת בלב של כל אחד ואחד, מכילים בלי סוף בכל שעה בכל דקה ודקה. כל אחד ואחד מכם ישאר לי בלב לתמיד. הסתיימה לה תקופה בוילה וכל סוף הוא התחלה חדשה, רק שלהתחלה הזו כולכם תלוו אותי ברוח, בנפש ובלב . אוהב אתכם ❤
ל.ר