אודות וילה באלאנס

מטפלים בגורמי ההתמכרות בטיפול ממוקד ויסודי

מרכז גמילה וילה באלאנס הוקם במטרה לספק מענה ממוקד, מתומצת ואיכותי לכל בעיות ההתמכרות, מתוך תפיסה והבנה כי התמכרות הינה סימפטום לקושי חבוי משמעותי ובאמצעות איתור מקורות הקושי והכאב וטיפול ממוקד בהם, הגמילה הפיסית תהיה ברת השגה בליווי הנכון ובשיטות הטיפול הנכונות.

ליווי אישי של המטופל להצלחה בגמילה

תוכנית בהתאמה אישית אשר משלבת טיפול פיזי ורגשי כאחד.
על מנת ליצור עבור כל מטופל את תנאי הגמילה הטובים ביותר וחזרה לחיים בתפקוד מלא ומתן כלים להתמודדות ולהימנעות ממצבי מעידה בעתיד.

את המטופל מלווים כל הזמן אנשי הצוות המקצועי שלנו – צוות רופאים, מדריכים ומנחים מקצועיים.
מדריכים ומנחים מקצועיים אשר מתפקדים כמנטורים ומודל לחיקוי תוך ביצוע שיחות אישיות בהתאם לצורך או לבקשות המטופל ומסייעים לו בהתלבטויות, בפורקן רגשי ובהכלה של ההתמודדות עם תהליך הגמילה. המדריכים זמינים למטופלים לאורך כל שעות היממה ומלווים אותם ברגעי התמודדות, ברגעי שבירה ועד לרגעי ההצלחה.
ומצוות רופאים אשר מצליחים לטפל בשורש הבעיה ומאפשרים להתמודד עם הקשיים בדרך לגמילה וחזרה לתפקוד מלא ויציב.

הקו המנחה שלנו הוא כי ההתמכרות איננה הבעיה, אלא רק הסימפטום הנובע מכשל בהתמודדות עם האתגרים שהחיים מציבים בפנינו. ולכן, המענה לבעיה הוא מתן כלים לדרכי התמודדות עם אותם האתגרים.

למי מיועד הטיפול בוילה באלאנס?

המקום שלנו, הוקם במטרה לטפל בהתמכרויות לקדם, לסייע ולתמוך באוכלוסייה עם בעיות התמכרות וקשיי הסתגלות, קושי לנהל חיים תפקודיים וקשיי השתלבות בקהילה.

מרכז גמילה וילה באלאנס, עומד בקריטריונים קליניקה לטיפול בהתמכרויות עם דגש לטיפול במשתמשים בסמים.

קריטריונים לקבלה:

מכיוון שקיימות רמות שונות של התמכרויות ושיטות טיפול רבות שאינן מתאימות לכל אחד ובכדי שנוכל לספק למטופל את היתרונות של וילה באלאנס, אנו מקבלים לטיפול מטופלים העומדים בקריטריונים אלו:

  1. אנו מעניקים טיפול לכל אדם אשר אובחן כסובל מהתמכרות לחומרים פסיכו-אקטיביים או התנהגויות ממכרות, ואובחן כזקוק לגמילה פיזית מלאה
  2. הקבלה לקליניקה הינה לגברים ונשים וללא הבדל דת וגזע
  3. בטרם הכניסה לטיפול, על המטופלים להסכים לשמור בקליניקה על כללי ההתנהגות של האוכלוסייה כפי שנקבעו על ידי הצוות המטפל
  4. בטרם התחלת הטיפול, תתבצע בדיקה מקצועית של וועדת קבלה המורכבת מרופא המרכז, עובד סוציאלי ורכז הדרכה. במידת הצורך, יוזמנו קרובי משפחה לצורך השלמת הסקירה וקבלת החלטה על התאמת שיטות הטיפול בקליניקה, למטופל הנידון
  5. כמו כן, תבוצע הערכה חיובית של יכולת ומוכנות בסיסית לעמוד בדרישות התוכנית הטיפולית

אם אחד ממכם או יקיריכם מתמודד עם קושי בחיים?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם

מרכז הגמילה והשיקום שלנו

המקום האולטימטיבי לרוגע ושלווה וקבלת הכלים לדרכי ההתמודדות עם אותם האתגרים.
הקליניקה ממוקמת במרכז הארץ, ביישוב סביון ומשתרעת על פני 5 דונם. בריכות שחייה, חדר אוכל, סוויטות פרטיות, צוות מומחים המורכב מרופאים הבקיאים בתחום וצוות מדריכים מוכשר הזמין עבורם 24/7.

חדר כושר
בריכה במרכז הגמילה וילה באלאנס
טיפול קבוצתי במרכז גמילה
וילה באלאנס
וילה באלאנס מרכז הגמילה
סוויטה בוילה באלנס